Pro občany > Hlášení rozhlasu > Umístění Penguin boxu v obci - odesílání zásilek a sběrné místo pro oděvy a pod.

IMG_20211223_120946 (002).jpg

Vážení občané,

v naší obci bylo právě nainstalováno zařízení jménem Penguin box, slouží jako místo pro automatizované odesílání a příjem Vašich balíků expres za nejlepší cenu na trhu.

První odeslání máte za korunu.

Ceny zasílání jsou po celé ČR z boxu do boxu za 59 Kč, z boxu na adresu za 99 Kč. Bez ohledu na velikost zásilky. Jen se musí vejít do jedné ze skříněk.

Zařízení funguje 24 hodin denně včetně sobot, nedělí a svátků, už nebudete muset řešit otevírací doby pošt a obchodů.

Druhá část zařízení pak funguje jako sběrné místo pro použité oděvy, hračky, kabelky, boty a ostatní textil.

Bližší informace naleznete na www.penguinbox.cz nebo na telefonní lince 702 001 314.