Pro občany > Hlášení rozhlasu > Přerušení dodávky vody v části obce z důvodu poruchy

Přerušení dodávky vody v části obce z důvodu poruchy

20.4.2021

Vodovody a kanalizace Přerov, a.s. oznamují všem svým odběratelům, že dne 21.04.2021 bude přerušena dodávka vody v části obce Kokory z důvodů poruchy na vodovodním řadu PVC DN80.

Bez dodávky vody bude po dobu odstranění poruchy nemovitosti č.. 403, 322, 39 211 a 78 viz přiložená situace. Předpokládaná odstávka bude krátkodobá mezi 9:00 a 11:00.

Společnost VaK Přerov, a.s. žádá odběratele o zajištění si zásoby pitné vody v objemu potřebném pro překonání odstávky.

Dále upozorňujeme na možné zbarvení vody spojené, s obnovou dodávky a tím vyvolanými změnami průtoků ve veřejném vodovodu i vnitřních domovních rozvodech v předmětné oblasti, které se mohou projevit na síti i v sousedních ulicích a mohou mít vliv i na rozsáhlejší území obce Kokor.

Současně se omlouváme za způsobené potíže v zásobování a děkujeme odběratelům za pochopení opatření nezbytných pro opravu vodovodního řadu.

Podrobnější informace mohou odběratelé získat na bezplatné telefonní lince vodárenského dispečinku VaK Přerov, a.s. 800 167 427 a nebo na email dispecink@vakpr.cz.

VAK PŘEROV.jpg