Úvod > Život v obci > Aktuality > OBEC KOKORY V SOUTĚŽI OBEC ROKU 2023

Datum ukončení:
31.8.2023

KOKORY V SOUTĚŽI VESNICE ROKU 2023

Naši obec Kokory jsme přihlásili do soutěže Vesnice roku 2023.  Letos se z celé republiky přihlásilo celkem 175 obcí, z toho z Olomouckého kraje 10. Hodnocení obcí v rámci krajských kol proběhne v květnu a červnu a my se utkáme s obcemi Bousín, Čechy pod Kosířem, Česká Ves, Lazníky, Lesnice, Loučná nad Desnou, Slatinky, Tovéř a Vrchoslavice. Konkurence je tedy veliká.

Co od toho čekáme?

Sami jsme zvědaví. Minimálně zhodnocení s konkurencí, abychom viděli, jak si stojíme, na čem je potřeba zapracovat a co je třeba u nás lepší než jinde. Očekáváme obrovskou inspiraci. Inspiraci od okolních obcí, co se podařilo jinde a kudy lze naši krásnou vesnici dál rozvíjet a zvelebovat.

O vývoji a událostech v soutěži vás budeme průběžně informovat. Držme si společně palce. Práce bylo na Kokorách uděláno dost. Určitě se nemáme za co stydět a alespoň budeme mít inspiraci, jak dál.