Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Pro občany > Život v obci > Aktuality > Informace ohledně dětského hřiště v Kokorách

Informace ohledně dětského hřiště v KokoráchDatum konání:
13.7.2018
Datum ukončení:
31.7.2018

Informace ohledně dětského hřiště v Kokorách


Určitě jste si všimli, že dětské hřiště je zastaralé a nemoderní. Touto situací jsme se zabývali na zastupitelstvu, kde jsme se dohodli na jeho renovaci. Vzhledem k finanční náročnosti cca 800 tis. Kč a probíhající investiční akci ČOV jsme tuto akci zařadili do investic na příští rok, jelikož chceme finanční náklady v co nejvyšší míře pokrýt z dotací. Nyní už činíme kroky k návrhu jednotlivých herních prvků a jejich rozmístění na pozemku, což můžete posoudit v přiloženém návrhu.
Doufejme, že tento náš záměr se podaří zrealizovat již v roce 2019 a zlepšíme tak herní podmínky pro naše děti.
Přeji Vám krásné léto a hodně sil při zvládání současných stavební prací v naší obci.


Jana Mederová, zastupitel obce Kokory

Návrh dětského hřiště