Úvod > Nabídka práce

Pracovní příležitost

Obec Majetín

vyhlašuje veřejnou výzvu k přihlášení zájemců na post

účetní/administrativní pracovnice

Požadujeme:

- minimálně SŠ vzdělání ekonomického směru

- orientaci v oblasti pracovně-právních vztahů. orientace v účetních agendách
- počítačovou gramotnost, znalost MS Word, MS Excel, další aplikace výhodou
- ochotu učit se nové věci
- časovou flexibilitu, samostatnost a zodpovědnost, loajalitu, diskrétnost, organizační schopnosti
- praxe v oboru nebo oborech podobných vítána
- řidičský průkaz sk. B výhodou
- jazyková gramotnost aj, nj výhodou

Náplň práce:
- účetní, rozpočet a administrativní agenda obce, personalistika, mzdová agenda, pokladna, Czech Point, evidence majetku

Nabízíme:
- pracovní smlouvu na plný úvazek
- pracoviště: Obecní úřad Majetín, lipová 25, 751 03 Majetín
- platová zařazení dle nařízení vlády č. 278/2015 Sb., které doplňuje nařízení vlády č. 564/2006 Sb.

Svůj životopis s motivačním dopisem a kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání pošlete nebo doručte do 20. července 2018 na adresu: Obec Majetín, Lipová 25, 751 03 Majetín. Před uzavřením pracovního vztahu bude vyžadován výpis z evidence Rejstříku trestů.

Pro další informace můžete kontaktovat starostku obce na adrese: starosta@majetin.cz, tel.: 606 853 435.

Výzva na místo účetní - administrativní pracovnice

PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOSTI - Pro Sand Engineering s.r.o.

BRIGÁDNÍK/CE
Přijmeme pracovníka/pracovnici na pozici brigádníka pro údržbu zeleně v areálu firmy. Práce je vhodná i pro studenty.
SKLADNÍK/CE
Přijmeme pracovníka/pracovnici na pozici skladníka. Požadujeme vedení skladového
hospodářství.
SVÁŘEČ/KA
Přijmeme pracovníka/pracovnici na pozici svářeče. Požadavky: vyučení v technickém oboru, základní případně státní svářečské zkoušky na CO2 nebo elektrodu. Praxe a zkušenost ve strojírenské výrobě vítána. Nástup možný ihned.
SERVIS – REALIZACE ZAKÁZEK (TECHNIK, PROJEKTOVÝ KOORDINÁTOR)
Přijmeme pracovníka/pracovnici na pozici servis – realizace zakázek. Požadavky: SŠ vzdělání strojní, práce s PC, orientace ve výkresové dokumentaci, schopnost posouzení zakázek, ŘP sk. B, schopnost týmové spolupráce, komunikativnost, zkušenost ve strojírenské výrobě vítána.

Nástup možný od 07/2018
Nabízíme odpovídající finanční ohodnocení. Nástup u všech pozic možný ihned. Zájemci se mohou hlásit osobně, zaslat životopis nebo se informovat telefonicky na níže uvedeném kontaktu.
Kontakt:
Eva Svozilová
Pro Sand Engineering s.r.o.
751 03 Citov čp. 86
e-mail : eva.svozilova@prosand.cz

Zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich údajů dle zákona č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Centrum Dominika Kokory, p.o.

Pracovní pozice: VEDOUCÍ ÚSEKU SOCIÁLNÍ PÉČE

Požadavky:

• Vzdělání­ VŠ či VOŠ (sociálního směru), splňující odbornou způsobilost k výkonu povolání dle § 110, ods. 4, zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách
  • Trestní rejstřík bez záznamu, znalost práce na PC, organizační­ a komunikační­ schopnosti, smysl pro týmovou práci, sociální cítění, časová flexibilita, samostatnost, spolehlivost, pečlivost. Výhodou je praxe v ří­dí­cí­ funkci a znalost sociální práce a aktivizačních technik. Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

• Platové zařazení 10. platové třídy dle vládního nařízení 341/2017 Sb.
  • Práci na plný pracovní úvazek

Svou žádost včetně životopisu a telefonního kontaktu zašlete na e-mail: reditel@dominikakokory.cz, vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor.