Úvod > Aktuality > Aktuality archiv > PŘEDHODOVÝ SPORT

PŘEDHODOVÝ SPORT

13.8.2011

PŘEDHODOVÝ SPORT - SOBOTA 13. SRPNA 2011
V rámci předhodových aktivit ožije hřiště u sokolovny sportem.
Už od 10 hodin zahájí současní i bývalí házenkáři (včetně žen) přátelská turnajová utkání , tradiční hodový
ULIČNÍ A RODINNÝ TURNAJ V NÁRODNÍ HÁZENÉ
PŘIJDĚTE SE POBAVIT, ZAVZPOMÍNAT A POVZBUDIT SVÉ FAVORITY

OD 14 HODIN (v případě velkého zájmu již od 10 hodin) pořádá T. J. SOKOL
OTEVŘENÝ TURNAJ SMÍŠENÝCH DVOJIC V TENISE
S PRACOVNÍM NÁZVEM KOKORA CUP 2011
při příležitosti otevření nového tenisového kurtu s umělým povrchem. Po dobu turnaje je kurt k dispozici přihlášeným dvojicím i divákům zdarma.
Dvojice musí mít rodinný případně i vícegenerační charakter, nastoupit mohou i ti „co spolu chodí“. Předem přihlášení (u pí Markové) mají bonus.
V případě menšího počtu účastníků bude kurt odpoledne zdarma k dispozici i pro ostatní příchozí. Pravidla a hrací doba budou stanovena po dohodě na začátku turnaje. Tenisovou obuv, rakety a míčky sebou.

V rámci společenského předhodového odpoledne pořádaného v součinnosti obecního úřadu a spolků bude zařazena i silová soutěž
HOD BŘEMENEM (dřevěný trámek odlišný pro muže a pro ženy)
O POHÁR STAROSTŮ
pro ženy o pohár starostky obce Kokory KOKORSKÁ AMAZONKA
pro muže o pohár starosty Sokola Kokory KOKORSKÝ SILÁK
POHÁRY JSOU PUTOVNÍ. Nejlepší výkony budou dotovány cenami a zapsány do novin i knihy rekordů. Trochu síly, šikovnosti odvahy i recese. Zkusíte?!
V rámci odpoledne i večera bohaté občerstvení. Srdečně zveme.