Úvod > Aktuality > Aktuality archiv > Oprava komunikace Altýře

15.8.2011

o opravě komunikací a zpevněných ploch v místní části Kokor - Altýře
Stavba bude započata 15.8.2011 v místní části Altýře
s termínem dokončení 24.9.2011.
Provedena bude rekonstrukce místní komunikace kolem Kozákového až k úvozu, dále oprava komunikace v zatáčce za Mazurovým a vybudování nových parkovacích ploch v zeleném pásu. Důvodem stavebních úprav je zlepšení stavebně technického stavu stávajících komunikací a umožnění obyvatelům této lokality parkovat mimo vlastní obslužnou komunikaci na samostatných parkovacích stání.
Prosíme všechny obyvatele o trpělivost při omezeních, která nastanou v důsledku oprav.
Prosíme tímto spoluobčany, aby po dobu prací počítali s určitým omezením parkování motorových vozidel v Altýřích . Pro parkování po dobu výstavby bude sloužit prostor u bývalé sušárny chmele u rybníka.
Obyvatelé z této místní části prosíme o zvýšenou opatrnost při pohybu kolem staveniště.
Za vstřícnost a pochopení děkuje rada obce.
V Kokorách 8.8.2011