Úvod > Hlášení rozhlasu > Výzva na místo účetní/administrativní pracovnice - Obec Majetín

Výzva na místo účetní/administrativní pracovnice - Obec Majetín

Obec Majetín

vyhlašuje veřejnou výzvu k přihlášení zájemců na post

účetní/administrativní pracovnice

Požadujeme:

- minimálně SŠ vzdělání ekonomického směru

- orientaci v oblasti pracovně-právních vztahů. orientace v účetních agendách
- počítačovou gramotnost, znalost MS Word, MS Excel, další aplikace výhodou
- ochotu učit se nové věci
- časovou flexibilitu, samostatnost a zodpovědnost, loajalitu, diskrétnost, organizační schopnosti
- praxe v oboru nebo oborech podobných vítána
- řidičský průkaz sk. B výhodou
- jazyková gramotnost aj, nj výhodou

Náplň práce:
- účetní, rozpočet a administrativní agenda obce, personalistika, mzdová agenda, pokladna, Czech Point, evidence majetku

Nabízíme:
- pracovní smlouvu na plný úvazek
- pracoviště: Obecní úřad Majetín, lipová 25, 751 03 Majetín
- platová zařazení dle nařízení vlády č. 278/2015 Sb., které doplňuje nařízení vlády č. 564/2006 Sb.

Svůj životopis s motivačním dopisem a kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání pošlete nebo doručte do 20. července 2018 na adresu: Obec Majetín, Lipová 25, 751 03 Majetín. Před uzavřením pracovního vztahu bude vyžadován výpis z evidence Rejstříku trestů.

Pro další informace můžete kontaktovat starostku obce na adrese: starosta@majetin.cz, tel.: 606 853 435.

Výzva na místo účetní - administrativní pracovnice