Úvod > Aktuality > SENIORSKÉ CESTOVÁNÍ 2016 PO OLOMOUCKÉM KRAJI

Datum ukončení:
30.9.2016

Vážení senioři,

také v letošním roce jsme pro vás přichystali tradiční projekt Seniorského cestování určený všem občanům našeho kraje starším 60 let. Již od roku 2008 pro vás připravujeme výlety na atraktivní místa Olomouckého kraje a nejinak tomu bude i letos, kdy v nabídce naleznete řadu zájezdů, které jsme přichystali společně s cestovní kanceláří Střední Morava – Sdružení cestovního ruchu.             Z důvodu velkého zájmu o tuto formu poznávání krás našeho kraje jsme oproti loňskému roku opět navýšili kapacitu zájezdů, takže se na putování po našem regionu vydají 3000 z vás. Doufám, že vás nabídka zájezdů, za které zaplatíte pouze 200 Kč, zaujme a této možnosti navštívit zajímavé turistické cíle Olomouckého kraje využijete. Věřím, že si z cest odnesete mnoho hezkých zážitku a radosti z cestování po našem krásném kraji.

Yvona Kubjátová náměstkyně hejtmana Olomouckého kraje

odkaz: Leták - seniorské cestování