Úvod > Aktuality > Pozvánka na ŘÁDNOU VOLEBNÍ VALNOU HROMADU Sokol Kokory

Pozvánka na ŘÁDNOU VOLEBNÍ VALNOU HROMADU Sokol Kokory

17.3.2016

Výbor Tělocvičné jednoty Sokol Kokory zve všechny členy jednoty na ŘÁDNOU VOLEBNÍ VALNOU HROMADU ve čtvrtek dne 17. března 2016 v 18 hodin do sálu sokolovny.

Aktivní účastí na valné hromadě plní členové T. J. Sokol Kokory, členové všech oddílů i členové přispívající, svou základní členskou povinnost a podpoří celkovou činnost jednoty. Valná hromada se bude konat s tímto programem: Zahájení, volba komisí, zpráva starosty Sokola Kokory za období 2013-2016, zprávy ostatních činovníků a oddílů, rozpočet, rozprava, kandidátka a volby činovníků T. J. na období do roku 2019, volby delegátů a vyslanců na Valnou hromadu župy, návrh usnesení, závěr. V přestávku bude podáno občerstvení. Jednání bude uzavřeno do 20 hodin. Na řádném průběhu Valné hromady závisí i další činnost Tělocvičné jednoty Sokol Kokory a její pracovní začlenění do svazku Sokolské župy Středomoravské Kratochvilovy a České obce sokolské. Usnesení VH bude také podkladem pro spolupráci T. J. s obcí Kokory i dalšími složkami spolkového života obce. Výbor T. J. věří v plnou účast delegátů.

Radomír Veselský

starosta T. J. SOKOL KOKORY