Úvod > Hlášení rozhlasu > Dotazník pro zjištění potřeb, spokojenosti a nespokojenosti občanů Kokor

Dotazník pro zjištění potřeb, spokojenosti a nespokojenosti občanů Kokor

Vážení přátelé,

v rámci přípravy dokumentu STRATEGICKÝ ROZVOJ OBCE, který je jedním se základních plánovacích a rozvojových dokumentů podle zákona o obcích č. 128/2000 Sb., bych vás všechny ráda požádala o vyplnění elektronického dotazníku na adrese:

Data z dotazníku nám pomohou zjistit v daných oblastech, jak na ně nahlíží naši občané, s čím jsou spokojenosti a co je naopak nejvíce trápí. Tím nám všem pomohou zaměřit své úsilí na témata, která bolí nejvíce.

Udělejte si na něj, prosím, čas cca 20 minut a vyplňte všechny otázky, ke kterým máte co říci. Stisknutím tlačítka „Submit“ na konci dotazníku, odešlete své odpovědi ke zpracování.

Dotazník je plně anonymní. Nikdo tedy neuvidí a nedohledá, kdo z Vás jak odpovídal.

Předem Vám všem děkuji za pomoc.                   Ing. Jana HABÁŇOVÁ - starostka obce